Certyfikat Koszerności

Inhaltsverzeichnis

Certyfikat

Kto otrzymuje znak koszerności za jaki produkt?

Znak koszerności po hebrajsku nazywany „Hechscher“ jest ważny dla producentów żywności lub suplementów pokarmowych. Także jako dostawca dla przemysłu przetwórczego w dziedzinie żywności i kosmetyków korzystają Państwo ze znaku koszerności. W ten sposób od razu prezentują się Państwo z partnerami i klientami oznaczonymi/wyróżnionymi znakiem koszerności jako firma godna zaufania stosująca w produkty i dodatki bez zastrzeżeń oraz najwyższe standardy higieny w całym procesie produkcji.

kosher
kosher

Dzisiaj, kiedy przetwarza się i miesza z innymi produktami lub uzupełnia dodatkami ponad 90% żywności, niezależny certyfikat Kosher zyskuje na znaczeniu. Wyznawcom wiary żydowskiej daje gwarancję, że żyją zgodnie z zasadami ich wiary. Dla osób dbających o zdrowie, konsumentów, wegetarian i wegan oznaka koszerności dokumentuje czystość produktu jak również właściwy sposób hodowli zwierząt.

1. Proces certyfikacji — w trzech krokach do certyfikatu koszerności

Proces uzyskania certyfikatu zaczyna się analizą zawartości produktów. W tym celu potrzebujemy dokładnego zestawienia produktów z ich składem w formie osobnej listy. W celu tej analizy wyślemy Państwu wzorcowe formularze, które odsyłają Państwo do nas całkowicie wypełnione. W przypadku składników niekoszernych oferujemy Państwu pasujące koszerne alternatywy.

Dodatkowo do wypełnionych formularzy potrzebujemy od Państwa kompletną i szczegółową dokumentację na temat:

  • dokładnego przebiegu produkcji
  • opis przechowywania jak również przesyłania i opakowania
  • Plany HACCP Pläne i punkty CCP jeżeli takie istnieją
  • Opis procesu produkcji schemat blokowy procesu produkcji

Na podstawie tych dokumentów może zostać przeprowadzony audyt dokumentów.Na tej podstawie stwierdzimy, czy Państwa produkty mogą być certyfikowane znakiem koszerności.

2. Krok — audyt na miejscu

Jeżeli Państwa produkty posiadają certyfikat koszerności, to audyt może odbyć się u Państwa na miejscu. Na dwa tygodnie przed audytem ustalimy z Państwem datę spotkania.

3. Krok — Certyfikat koszerności

Po audycie wystawimy Państwu natychmiast koszerne certyfikaty i otrzymają Państwo logo/naklejkę koszerności do wykorzystania na Państwa wyposażeniu firmowym, materiałach reklamowych i opakowaniu. Po roku certyfikat koszerny musi zostać zaktualizowany.

certyfikat koszerności, certyfikat koszernosci, certyfikat koszerności cena

Phone : +49 179 423 98 03

Website : https://www.kosherzert.de/pl/certyfikat-koszernosci/certyfikat

BEMERKUNGEN

    Schreibe einen Kommentar

    Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert